१६ माघ २०७९, सोमबार

यो चुनावका नाममा सं‌विधान खारेज गर्ने प्रपञ्च होः डा. भट्टराई८ जेठ, काठमाडौं । जनता समाजवादी पार्टीको संघिय परिषद्का अध्यक्ष डा. बाबुराम भट्टराईले सरकारको सिफारिसमा राष्ट्रपतिले नयाँ चुनावको मिति तोक्नु संविधान खारेज गर्ने प्रपञ्च रहेको बताएका छन् ।

भट्टराईले शुक्रबार राति संसद् भंग गरेर राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले कात्तिक २६ र मंसिर ३ का लागि तोकेको चुनावको मितिप्रति टिप्पणी गर्दै यो मध्यावधि चुनाव नभएर संघीय लोकतान्त्रिक गणतन्त्र र संविधान खारेज गर्ने प्रपञ्च रहेको बताएका हुन् ।

‘भित्री र बाहिरी प्रतिगामी शक्तिहरूको षडयन्त्र र सेटिंगमा गत पुस ५ बाट जुन अलोकतान्त्रिक र असंवैधानिक र प्रतिक्रान्तिकारी हर्कत शुरू भएको थियो त्यसैको कडी हो यो ओली–विद्या कुकर्म !’ भट्टराईले ट्वीटरमा लेखेका छन्, ‘यो कुनै मध्यावधि चुनाव होइन संघीय लोकतान्त्रिक गणतन्त्र र संविधान खारेज गर्ने प्रपञ्च हो । एकजुट होऔं, प्रतिवाद गरौं !’


प्रतिक्रिया दिनुहोस !

थप खबरहरु

धेरै पढिएको