२० जेष्ठ २०८०, शनिबार

अहिलेसम्म कसैसँग डेट गरेकी छैन् नायिका – जान्हवी कपुर
एजेन्सी । जान्हवी कपुर बलिउड स्टारका बच्चाहरु मध्ये धेरै लोकप्रिय नाम हो । उनले ‘धडक’, ‘गुंजन सक्सेनाः द कारगिल गर्ल’ र ‘गोस्ट स्टोरीज’ फिल्मबाट आफूलाई प्रमाणित गरिसकेकी छिन् । २५ वर्षीया कपुरले सन् २०१८ मा शशांक खेतानको फिल्मबाट डेब्यु गरेकी थिइन् । आफ्नो पहिलो फिल्ममा उनले सादगीले दर्शकको मन जितेकी थिईन् ।

इन्स्टाग्राममा सक्रिय रहने जान्हवी कपुरले अहिलेसम्म कसैसँग डेट गरिरहेकी छैनन् तर भावी पार्टनरमा कस्ता गुण हुनुपर्छ भन्ने कुरा उनले एक अन्तर्वार्तामा बताइन् । जान्हवी कपुरले भनिन्, उ प्रतिभाशाली हुनुपर्छ र आफ्नो कामप्रति भावुक पनि हुनुपर्दछ। म उसँग उत्साहित हुन सकुं र उहबाट केही सिक्न सक्छु। उस्मा सकारात्मक भावना हुनुपर्छ। जान्हवी कपुरले हरेक दिन आफ्नो फोटोसुट गराउँछिन् ।

जान्हवी कपूर एकभन्दा बढी खुला पहिरनहरूमा ग्ल्यामरको स्पर्श थप्दै देखिन्छिन्। हालै, जान्हवी कपूरले रातो चम्किलो ब्याकलेस ड्रेसमा आफ्नो फोटोशूट गरिन्, जुन सोशल मिडियामा निकै भाइरल भयो। फ्यानहरूले फायर र रेड हार्ट इमोजी बनाएर उनको प्रशंसा गरिरहेका थिए।

फिल्मलाई सिद्धार्थ सेनगुप्ताले निर्देशन गरेका हुन् भने आनन्द एल राईले निर्माण गरेका हुन् । जान्हवी कपूरको यो फिल्म तमिल कमेडी क्राइम फिल्म ‘कोलामावु कोकिला’ को हिन्दी रिमेक हो। यसबाहेक जान्हवी कपूरसँग वरुण धवनसँग फिल्म ‘बावल’ छ । राजकुमार रावको फिल्म ‘मिस्टर एण्ड मिसेस माही’ हो । चलचित्र ‘मिली’मा सन्नी कौशलको साथ छ । जाह्नवी कपुर अहिले धेरै प्रोजेक्टमा काम गरिरहेकी छिन् ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस !

थप खबरहरु

धेरै पढिएको