२० माघ २०७९, शुक्रबार

धर्मेन्द्र सुनारको पहिलो गीत ‘नदेखिन्या घाउ’ सार्वजनिक (भिडियोसहित)१४ असार, काठमाडौं । फ्रेञ्चाईज रियालीटी गायन प्रतिस्पर्धा भ्वोइस अफ नेपालका सर्वाधिक लोकप्रीय प्रतिस्पर्धी धर्मेन्द्र सुनार र किरण गजमेरको पहिलो गीत सार्वजनिक भएको छ । संगीत भकारी युट्युव च्यानलबाट सोमबार गीतको भिडियो सार्वजनिक गरिएको हो ।

युवा गीतकार लेखु सहयात्रीको शब्दमा भ्वोइस अफ नेपालका प्रशिक्षक करणराज कार्कीको संगीत भरेका छन् । ए वन म्युजिसियन स्टुडियोमा रेकर्ड गरिएको यस गीतको संगीत संयोजन र ध्वनि सम्पादन समेत देवेश राइले गरेका हुन् ।

गीतको भिडियोमा सशस्त्र प्रहरीका इन्स्पेक्टर पृथ्वि खनाल र देवेन्द्र बब्लुसँगै संगीता थापा र सौरभ तिमल्सिनाको अभिनय हेर्न सकिन्छ । चरम गरिबीले पिल्सिएका दुई युवा बैदेशिक रोजगारीमा जान खोज्दा मेनपावर कम्पनिबाट ठगिएपछिको पिडा गीतको भिडियोमा हेर्न सकिन्छ ।

गीतको भिडियो छायाँकन पिटर गुरुङ्ग र सम्पादन विष्णुहरी तिमल्सिनाले गरेका हुन् । मौसम हिमालीको कथावस्तु र निर्देशनमा ‘नदेखिन्या घाउ’को भिडियो अर्थपूर्ण बनेको छ ।

भिडियो हेर्नुहोस् :


प्रतिक्रिया दिनुहोस !

थप खबरहरु

धेरै पढिएको